Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Blog ze zákulisí

NOVINKA: To nejlepší z Číny + terakotová armáda - jedno z nejzáhadnějších míst světa na vlastní oči!24. 5. 2019

NOVINKA: To nejlepší z Číny + terakotová armáda - jedno z nejzáhadnějších míst světa na vlastní oči!

Tak jiná, tak vzdálená, tak tajemná... Čína je životním snem mnoha cestovatelů. Nespalte se a vrhněte se do poznávání "druhého konce světa" s tím, kdo se skutečně vyzná. Ochutnáte proslulou čínskou kuchyni přímo tam, kde vznikla. Projdete ve po Velké čínské zdi a uvidíte bojovníky tajemného mauzolea. Novinka, která vám nedá spát - To nejlepší z Číny + LEGENDÁRNÍ TERAKOTOVÁ ARMÁDA.

Přečteno 89x
FOTOREPORTÁŽ: Jarní Londýn aneb Jak jsme se všichni sešli nad dobrým cidrem20. 5. 2019

FOTOREPORTÁŽ: Jarní Londýn aneb Jak jsme se všichni sešli nad dobrým cidrem

Londýn je známý svým proměnlivým počasím. Ve většině místních obchůdků narazíte na deštníky a ten teplý anglický čaj o páté má také svůj důvod... Na jaře se ale zadaří poznat Londýn v nádherném rozkvětu a slunném čase. Neskutečně mu to dodává na příjemné atmosféře, což snad bude z fotek, které jsme na cestě do Anglie pořídili, hodně znát. Mrkněte se, jak zájezd To nejlepší z Londýna probíhal. 

Přečteno 173x
RECENZE JANY DUFFKOVÉ: Poprvé s cestovkou. Zbořili nám předsudky!17. 5. 2019

RECENZE JANY DUFFKOVÉ: Poprvé s cestovkou. Zbořili nám předsudky!

Když se s Ondrou vydáváme do zahraničí, vždycky cestujeme na vlastní pěst – ať už k sousedům, nebo na druhý konec světa. Seženeme letenky, zarezervujeme hotely, zaplatíme pojištění a týdny plánujeme program pomocí Instagramu, cestovatelských blogů a tak různě. Ačkoliv to dá hodně práce a je to mnohdy dobrodružné, nebo něco nevyjde podle plánu, máme to vlastně rádi. Jet někam s cestovkou nás nikdy nenapadlo, protože jsme z okolí znali takové ty „velkozájezdy“ a věděli, že tenhle typ turistické dovolené, to není nic pro nás, protože chceme svobodu a soukromí. A pak mi přišla nabídka vyrazit „pracovně“ na Madeiru s cestovní kanceláří Radynacestu.cz…

Přečteno 846x
NOVINKA: Jordánsko s Rudým mořem – objevte, poznejte a prožijte perlu blízkého východu!10. 5. 2019

NOVINKA: Jordánsko s Rudým mořem – objevte, poznejte a prožijte perlu blízkého východu!

Víte, že v Jordánsku lze nalézt české stopy? Že počtem chrámů dokáže konkurovat Řecku? A že stabilně krásným počasím a fantastickými scenériemi zdejší příroda rozhodně nešetří? Monumentální růžové město Petra ve skalách a nádherná povaha místní krajiny i kuchyně vás dostane. Vykročte do neznáma a vydejte se do Jordánska s nadšenou průvodkyní!

Přečteno 163x
NOVINKA: Severní Polsko + MALBORK z Prahy, Poděbrad a Hradce Králové – nečekaně pestré a chutné!6. 5. 2019

NOVINKA: Severní Polsko + MALBORK z Prahy, Poděbrad a Hradce Králové – nečekaně pestré a chutné!

Projít se po bíle natřeném mole daleko od břehu moře a na jeho konci si dát skleničku. Pozorovat tuleně zblízka, vystoupat po vysokých dunách až na okraj ostrova Hel, obdivovat skvostné kostely, osvěžit se pivem se sokem, zahřát se žurkem, zdejší skvělou polévkou... Ochutnejte s námi překvapivé krásy severního Polska nově také z Prahy! 

Přečteno 218x
CESTOVATELSKÝ KVÍZ: Gurmánské setkání na jedničku. Přijďte se pobavit a vyhrát i vy!30. 4. 2019

CESTOVATELSKÝ KVÍZ: Gurmánské setkání na jedničku. Přijďte se pobavit a vyhrát i vy!

Kde stojí Okurka a co je caldo verde? Znáte odpověď? Tak proč jste ještě nebyli na Cestovatelském kvízu Radynacestu.cz?! Historicky první klání v Ostravě proběhlo na konci března a už pro vás chystáme další! I tentokrát budete moci vyhrát poukaz do vinárny, zajímavé knihy nebo tašku dárků pro cestovatele. Na prvním místě je ale zábava na téma, které je vášní nás všech: cestování. Mrkněte, jak kvíz probíhal a na co se můžete těšit už 15. května opět v Ostravě.

Přečteno 159x
SOUTĚŽ: Šťastná sedmička s divadlem v Ostravě – předplaťte si vstup a vyhrajte zájezd do Florencie!26. 4. 2019

SOUTĚŽ: Šťastná sedmička s divadlem v Ostravě – předplaťte si vstup a vyhrajte zájezd do Florencie!

Fandíte kultuře, Ostravě a cestování? Pak jsme na jedné lodi. Už posedmé jsme spojili síly s Národním divadlem moravskoslezským a krom možnosti vyhrát letecký zájezd pro dva do přitažlivé italské Florencie dostáváte k předplatnému do divadla ještě slevu na nákup zájezdů u nás. Vykročte do nové divadelní sezony s hlavou otevřenou a touhou po nových zážitcích! 

Přečteno 133x
NOVINKA: Černá Hora čaruje – národní parky, tajemné jeskyně i města pod ochranou UNESCO s průvodcem!8. 4. 2019

NOVINKA: Černá Hora čaruje – národní parky, tajemné jeskyně i města pod ochranou UNESCO s průvodcem!

Černá Hora sype z rukávů samá esa – čarovnou scenérii hor, lákavé písčité pláže i historická města. A my vám ji poprvé můžeme ukázat do hloubky – s průvodcem, který má černohorskou povahu i krajinu v malíku. Představujeme vám novinku mezi zájezdy – To nejlepší z Černé Hory + NÁRODNÍ PARKY + SKADARSKÉ JEZERO.

Přečteno 290x
FOTOREPORTÁŽ: Florida napumpovaná zážitky aneb Autenticky z Miami29. 3. 2019

FOTOREPORTÁŽ: Florida napumpovaná zážitky aneb Autenticky z Miami

Celý zájezd začal ve chvíli, kdy nás naše průvodkyně Magda Jurczygová čekala na letišti v Praze. Před námi byla dlouhá cesta, a tak bylo příjemné, že jsme na to nebyli sami. Společně jsme se dopravili až do Miami a splnili si tak další cestovatelský cíl. A co jsme na Floridě všechno zažili? Aligátory, horskou dráhu i výlet na Bahamy!

Přečteno 865x
NOVINKA: Tajemná Skotská vysočina + nejzáhadnější jezero a nejfotografovanější hrad!22. 3. 2019

NOVINKA: Tajemná Skotská vysočina + nejzáhadnější jezero a nejfotografovanější hrad!

Sami jste si o něj řekli. A teď je konečně tady, vyladěný do posledního detailu, se spoustou možností, kde načerpat životní zážitky. Nový zájezd do krajiny tajemné Skotské vysočiny, na ostrov Skye, k jezeru Loch Ness a do legendami opředeného Edinburghu je tu pro vás. Nechte se vtáhnout magií místní přírody i nevšedních památek!

Přečteno 362x
12...23